1 HAZİRAN DÜNYA ÇOCUK GÜNÜ MAGEM MARAŞ’TA KUTLANDI

GMB ATATÜRK KREŞ VE ANAOKULU PERSONELİNE HİZMET İÇİ EĞİTİM KURSU DÜZENLENDİ
1 Haziran 2023
MAĞUSA KÜLTÜR DERNEĞİ’NİN ŞAMPİYON MELEKLER TAKIMI’NA İTHAF ETTİĞİ KARAKALEM RESİM SERGİSİ AÇILDI
2 Haziran 2023

1 Haziran Dünya Çocuk Günü MAGEM Maraş’ta coşku ile kutlandı.
“Sizin Gününüz” sloganıyla MAGEM Maraş’ta düzenlenen 1 Haziran Dünya Çocuk Günü etkinlikleri çerçevesinde oluşturulan boyama alanında çocuklar sadece fırçalarla değil parmaklarıyla da boyayla buluştu. 1 Haziran Dünya Çocuk Günü onların gözüyle resmedildi.
Etkinlikte torba oyunu oynanarak yarış yapıldı, eğitmen eşliğinde satranç oynayan çocuklar günün keyfine vardı.
MAGEM Maraş’ta torba oyunu esnasında çocuklar doyasıya eğlenirken bol kahkalalı anlar yaşandı. Hulahoplarla yere oluşturulan parkurda dans ve sıçrama aktiviteleri birleştirilerek keyifli bir etkinlik düzenlenirken, yüz boyama çocuklar tarafından çok sevildi. Etkinliğe kostümleri ile katılan çocuklar rengarenk görüntüler oluşturdu.
Pianta oyunu oynanırken süpriz yemişlerle karşılaşan çocukların mutlulukları gözlerinden okundu. Etkinlikleri büyük bir istek ve sevgiyle yaratan MAGEM Maraş personeli de çocukları kostümlerle karşıladı. Etkinliğe katılan çocukların keyifli anları fotoğraf kareleriyle ölümsüzleştirildi. Tüm çocuklara Gazimağusa Belediyesi tarafından dondurma ikram edildi.
MAGEM Maraş Sorumlusu Cansu Canalp Yarışan düzenlenen etkinliklerle çocuklara, günün onların günü olduğu hissini verebileceğine inandıkları tüm etkinliklere yer verdiklerini ifade etti. Çocuklar için eğlence dolu bir aktivite olan boyama ile günün onların hayal güçlerini de katarak somutlaştırıldığını ifade eden Yarışan, düzenlenen etkinliklerle çocuklara onların gününde unutulmaz ve keyif dolu bir anı yaratmayı amaçladıklarını vurguladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Online Ödeme
Türkçe
× Merhaba,size nasıl yardımcı olabiliriz ?