Hizmet İlkeleri

Hizmet İlkeleri

Gazimağusa Belediyesi kent haklının TÜM GEREKSİNİMLERİNİ göz önünde bulundurarak hizmet üretiyor Gazimağusa Belediyesi kentliler ve bölgeler arasında adil ve dengeli bir biçimde TARAFSIZLIK ilkesine sadık kalarak hizmet üretiyor. Gazimağusa Belediyesi beledi hizmetleri HİÇBİR EKSİK BIRAKMADAN yürütüyor. Gazimağusa Belediyesi kent halkının YAŞAM KALİTESİNİ yükseltmeyi amaçlamaktadır. Gazimağusa Belediyesi kent haklının TÜM GEREKSİNİMLERİNİ göz önünde bulundurarak hizmet üretiyor Gazimağusa Belediyesi beledi hizmetler kadar KÜLTÜREL, SANATSAL, BİLİMSEL VE EKONOMİK alanda da hizmet üretmektedir. Gazimağusa Belediyesi kentlilerin fiziki gereksinimleri yanında psiko-sosyal gereksinimlerini de karşılayacak biçimde hizmet üretmektedir.
Gazimağusa ülkenin en TEMİZ kentidir. Gazimağusa ülkenin en hızlı YEŞİLLENDİRİLEN kentidir. Gazimağusa Belediyesi ülkemizde belirli bir program çerçevesinde sürekli KÜLTÜREL üretimde bulunan tek kurumdur. Uluslararası Mağusa Kültür Sanat ve Turizm Festivali Çocuk Festivali Mağusa Söyleşileri Resim Sergileri Mağusa Film Şenliği Mağusa Şiir Konferansı Gazimağusa Belediyesi bilimsel çalışmalarda bulunan ve EĞİTİMLE ilgili hizmet üreten tek belediyedir. Gazimağusa Sempozyumu El Sanatları Kursları Halk Dansları Kursları (Gazimağusa Belediyesi Halk Dansları Topluluğu) Müzik Kursları (Gazimağusa Belediyesi Türk Müziği Korosu) Gazimağusa Belediyesi BİRÇOK OLUMSUZLUĞA KARŞIN su sorunuyla en iyi mücadele eden belediyedir. Kente verilen su diğer kentlere göre daha az Kent çok geniş bir alana yayıldığından dağıtım ve ulaştırma güçlüğü.(örn. su kulesi yok) Gazimağusa Belediyesi kentin fiziksel görünümünün iyileştirilmesi ve geliştirilmesi için BAYINDIRLIK alanında en fazla yatırım yapan belediyedir.
Gazimağusa Belediyesi hem alan olarak hem de uzunluk bakımından en fazla YOL yapan belediyedir. Gazimağusa Belediyesi hem alan olarak hem de uzunluk bakımından en fazla KALDIRIM yapan belediyedir. Gazimağusa Belediyesi hizmetlerin yürütülmesi ve kentlilerin yaşam kalitesinin daha yukarılara taşınması bakımından en fazla ARAÇ - GEREÇ alımı yapan belediyedir. Gazimağusa Belediyesi su sorununu en aza indirgeyebilmek için SU ŞEBEKESİNE en fazla altyapı yatırımı yapan belediyedir. Gazimağusa Belediyesi hizmet anlayışında olduğu gibi altyapı yatırımlarında da kentlilerin psiko-sosyal ve ekonomik gereksinimlerine de yanıt verebilecek yatırımlar yapmaktadır. Kültürel ve sanatsal etkinlik merkezleri Trafik ve kavşak düzenlemeleri Alış-veriş merkezleri Gazimağusa Belediyesi kentin ekonomik anlamda daha da kalkınabilmesi için turizme katkı yapacak altyapı yatırımlarını ön planda tutmaktadır. Gazimağusa Belediyesi kent turizminin gelişimini de göz önünde tutarak çalışmaktadır.
Gazimağusa Belediyesi gerçek anlamda HALKLA İLİŞKİLER BİRİMİ bulunan tek belediyedir. Gazimağusa Belediyesi gerçek anlamda BİLGİ İŞLEM BİRİMİ bulunan tek belediyedir. Gazimağusa Belediyesi gerçek anlamda PERSONEL BİRİMİ bulunan tek belediyedir. Gazimağusa Belediyesi gerçek anlamda KÜLTÜR SANAT BİRİMİ bulunan tek belediyedir.
Online Ödemeler
× Merhaba,size nasıl yardımcı olabiliriz ?