23.Uluslararası Mağusa Kültür Sanat Ve Turizm Festivali’nde Cem Adrian Unutulmaz Bir Konser Verdi

23.Uluslararası Mağusa Kültür Sanat Ve Turizm Festivali’nde 80’ler Rüzgarı Esti
30 Haziran 2019
23. Uluslararası Mağusa Kültür Sanat Ve Turizm Festivali’nde Iyeoka’dan Büyüleyen Performans
30 Haziran 2019

Gazimağusa Belediyesi tarafından bu yıl 23’üncüsü düzenlenen Uluslararası Mağusa Kültür Sanat ve Turizm Festivali kapsamında  Türkiye’nin sevilen güçlü seslerinden Cem Adrian dün akşam Othello Kalesi’nde bir konser verdi. Bu yıl 18 Haziran–5 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen 23. Uluslararası Mağusa Kültür Sanat ve Turizm Festivali, 5 Temmuz akşamı Salamis Antik Tiyatro’da Athena konseriyle sona erecek.

 

Konser alanını saatler öncesinde dolduran müzik severler Cem Adrian’a şarkılarla eşlik ettiler. Türkiye’nin sevilen güçlü seslerinden Cem Adrian, “ Mutlu Yıllar, Ben Seni Çok Sevdim” gibi sevilen şarkılarını seslendirerek Othello Kalesi’nde hayranlarına güzel bir gece yaşattı.

 

25 Haziran Salı akşamı Salamis Antik Tiyatro’da dünyaca ünlü sanatçı Iyeoka konseri, 27 Haziran Salı akşamı Salamis Antik Tiyatro’da Antalya Devlet Opera ve Balesi’nin KKTC Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı Devlet Opera ve Bale Koordinasyon Ekibi işbirliği ile gerçekleştireceği bale gösterisi, 1 Temmuz Pazartesi akşamı Othello Kalesi’nde,  Türkiye’nin yeni ve güçlü seslerinden Sena Şener’in, Tuna Kiremitçi ile birlikte gerçekleştireceği konser, İstanbul Meydan Sahnesi’nin Othello Kalesi’nde 3 Temmuz Çarşamba akşamı “Vay sen misin ben olan”, 4 Temmuz Perşembe akşamı ise  “Hayat kime güzel?” oyunları, 5 Temmuz Cuma akşamı Salamis Antik Tiyatro’da, Türkiye’nin ünlü gruplarından Athena’nın final konseri yer alıyor.

 

Othello Kalesinde gerçekleşecek etkinliklerin biletleri 20 TL, Salamis Antik Tiyatro’da gerçekleşecek etkinliklerin biletleri ise 40 TL’ye satılırken, açılış konseri ücretsiz olacak.   Biletler Gazimağusa Belediyesi’nden, tüm Deniz Plazalardan ve etkinlik girişinden temin edilebilecek. Tüm etkinliklerin başlama saati 21:00 olacak. Daha fazla bilgi için Gazimağusa Belediyesinin 0392 630 0 500 numarlı telefonu aranabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Online Ödeme
Türkçe
× Merhaba,size nasıl yardımcı olabiliriz ?