27. Gazimağusa Çocuk Ve Gençlik Festivali Kapsamında Gerçekleşen 23. Mektup Yazma Yarışması’nın Sonuçları Açıklandı

Gazimağusa Belediyesi Ve Lefkoşa Türk Belediyesi İşbirliğiyle Korolar Söylüyor Konseri
9 Nisan 2019
Taşınmaz Mal Vergilerinin İlk Taksitinin Son Ödeme Tarihi 30 Nisan
11 Nisan 2019

Gazimağusa Belediyesi ve Mağusa Kültür Derneği tarafından düzenlenen 27. Gazimağusa Çocuk ve Gençlik Festivali kapsamında geçtiğimiz günlerde yapılan 23. Mektup Yazma Yarışması’nın sonuçları aşağıdadır.

Gazimağusa

ADI SOYADI                             OKUL                                                   SINIF

  1. ADA ŞAHİN                            POLATPAŞA İLKOKULU              3 M AVİ
  2. ALYA KIVANÇLI                  DOĞU AKDENİZ DOĞA İLK.       3 BEYAZ
  3. SÜREYYA YÜKSEL              DOĞU AKDENİZ DOĞA İLK.       3 BEYAZ
  4. SELİN ÇORUHLU                                    TED                                           5 C
  5. TÜRKİNAZ KILIÇ                 DOĞU AKDENİZ DOĞA İLK.          5 SARI
  6. NİSAN YILMAZ                     DOĞU AKDENİZ DOĞA İLK.        5 YEŞİL
  7. ÖZGÜ GIRAL                    DOĞU AKDENİZ DOĞA İLK.        5 KIRMIZI
  8. DERİN UMAY                                         GMTMK                                         6
  9. CEMALİYE POLATCAN                      TED                                               6 A
  10. DERİN SU SARIYEL                           GMTMK                                        7 D
  11. ARDA AYDOĞDU                                    TED                                               7
  12. DERİN BİLSEN                         DOĞA KOLEJİ                        8 KIRMIZI
  13. FİDEL GÜLEÇYÜZ                         DOĞA KOLEJİ                         8 SARI
  14. BEREN KUYUCUOĞLU           DOĞA KOLEJİ                       8 KIRMIZI
  15. ÖZGÜ ÖYKENER                                   GMTMK                                    8 B
  16. SONYA BEN                                           TED KOLEJİ                             8 B
  17. SUDE YILDIZ                                           TMK                                          9 B
  18. SONAY ÖZACAR                                     TMK                                          9 C
  19. FATMA ŞİMAL ÖZANALP                    GMTMK                                   9 B
  20. ALARA İLTERALP                                  GMTMK                                   9 B
  21. SUDE İNESİ                                           TMK                                          10 C
  22. BUSE NUR ALICI                        20 TEMMUZ FEN LİSESİ            10 A
  23. BATTAL CAN SALIK                   20 TEMMUZ FEN LİSESİ            10 A
  24. NARİN ATAK                               20 TEMMUZ FEN LİSESİ             10 D
  25. AZRA AYGÜN                              TED                               10 YLS SAYISAL
  26. TÜRKAN ÇİÇEK                                GMTMK                                       10 C
  27. IRMAK ZENGİN                                     GMTMK                                  10 D
  28. DİLEK EMİRZADEOĞULLARI           DOĞA KOLEJİ                      10 A
  29. CEMRAN TÜRKOĞULLARI            TED KOLEJİ                          11 YLS
  30. DİLAYLA ÇIRAK                                DOĞA KOLEJİ                      11 ART
  31. AYTEN YABANER                                     NKL                                11 ART
  32. BÜŞRA KOÇ                                               NKL                               11 TM/B
  33. EZGİ AYBALA ATEŞ                               GMTMK                                    12
  34. ZARA DİNDAR                                        DOĞA KOLEJİ                         12
  35. SEVİL KARADERİ                                       TMK                                       12
  36. DAMLA ŞİŞMAN                                       NKL                                  12/DİL

İskele

ADI  SOYADI                     OKUL                                    SINIF

  1. SEVİM SU RUSO                   MEHMETÇİK İLK.                3
  2. DEREN ÜZMEN                 YENİERENKÖY İLK.            3 B
  3. BAHAR VURAL        ŞHT.İLKER KARTER İLK.     3 MAVİ
  4. BERİL AKSU                       ZİYAMET İLKOKULU           4 A
  5. DOĞA GÜRYAY                       ÇAYIROVA İLK.                     5
  6. MELTEM ÜNLÜ                  YENİERENKÖY İLK.            5 B
  7. YASEMİN BOZKIRLI    ŞHT.İLKER KARTER İLK.    5 YEŞİL
  8. GAMZE BORAK                  ERENKÖY LİSESİ                    6 C
  9. HÜDANUR İSKENDER    ERENKÖY LİSESİ                    6 A
  10. BENGÜ BERRA ÖZKÜMÜŞ   MEHMETÇİK ORT.           6 A
  11. DUANNA YILMAZ             ERENKÖY LİSESİ                    9 A
  12. YAREN AVCI                BEKİRPAŞA LİSESİ                9 A FEN
  13. FATMA BETÜL    İSKENDER ERENKÖY LİSESİ            10 A
  14. LARA DOĞDU               ERENKÖY LİSESİ                   11 MFA
  15. YAPRAK ANTEL              ERENKÖY LİSESİ                    12 A

Girne

ADI SOYADI                      OKUL                                      SINIF

  1. DENİZ YILDIZ              23 NİSAN İLKOKULU           3 YEŞİL
  2. MERAL SU YÜCEM                          ”             ”             3 BEYAZ
  3. YAKUT NİHAL BOZOĞLAN          ”             ”                4 MAVİ
  4. İREM VARDAR                               ”             ”             4 KIRMIZI
  5. ALEYNA EYGİ                                ”             ”                   4 YEŞİL
  6. ŞÜKRİYE NİSA IŞIK                    ”             ”                   5 BEYAZ
  7. İLAY DEDE                                   ”              ”                       5 SARI
  8. ELİF NAZ GÜL                            ”              ”                        5 SARI
  9. SUDE NAZ ATAHAN                  ”              ”                      5 YEŞİL
  10. NEVA KESKİN                             ”              ”                 5 KIRMIZI
  11. CEMRE DEMİRBAŞI                  19 MAYIS TMK                   6 C

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Online Ödemeler
× Merhaba,size nasıl yardımcı olabiliriz ?