BASKETBALL DEVELOPMENT ACADEMY, GAZİMAĞUSA’DA GENÇ BASKETÇİLERLE ANTRENMAN YAPTI

GAZİMAĞUSA BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL ARTER, KKTC BAŞBAKAN YARDIMCILIĞI VE TURİZM, KÜLTÜR, GENÇLİK VE ÇEVRE BAKANLIĞI’NA BAĞLI DAİRE MÜDÜRLERİNİ KABUL ETTİ
9 Haziran 2022
KUZEY KIBRIS ULUSLARARASI HALK DANSLARI FESTİVALİ
2 Ağustos 2022
Dünyanın birçok yerinde basketbol eğitim kampları düzenleyen Basketball Development Academy (BDA), Mağusa Gelişim Akademisi (MGA) Basketbol Takımı’nın girişimleri ile ülkemizdeki genç basketbolcularla buluştu.
Basketbolda altyapılarda önemli bir misyona sahip Mağusa Gelişim Akademisi (MGA) genç oyuncuların gelişimi adına önemli bir organizasyona imza attı.
Bane Vukovic organizatörlüğündeki Basketball Development Academy, bünyesindeki altyapılarda Avrupa Şampiyonluğu olan iki başarılı Sırp basketbol antrenörü Dragoljub Avramovic ve Nebojsa Andric, MGA Basketbol Takımı ev sahipliğinde ülkemizdeki genç basketbolcular ile bir araya geldi.
Gazimağusa Belediyesi’ne bağlı MGA katkıları ile düzenlenen organizasyon 18- 22 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilirken, organizasyon süresince antrenör Hasan Kasap nezaretindeki gençler çift antrenman şeklinde Sırbistanlı Antrenörler Dragoljub Avramovic ve Nebojsa Andric ile antrenman yapma şansı yakaladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Online Ödeme
Türkçe
× Merhaba,size nasıl yardımcı olabiliriz ?