GAZİMAĞUSA BELEDİYESİ IBTB 1. İSTANBUL BALKAN TURİZM BORSASI FUARI’NDA KATILDI

GAZİMAĞUSA BELEDİYESİ GIDA ÜRETİMİ VE SATIŞI YAPAN İŞYERLERİNDE HİJYEN KOŞULLARINA UYULMASI İÇİN DENETİMLERİNİ YOĞUNLAŞTIRDI
20 Eylül 2023
“ŞAMPİYON MELEKLER” ANIT MEZARLARI PROJESİNİN YAPIMINA BAŞLANDI
29 Eylül 2023
Gazimağusa Belediyesi, Başbakan Yardımcılığı, Turizm, Kültür Gençlik ve Çevre Bakanlığı’nın, yurtdışı turizm tanıtma ve pazarlama faaliyetleri kapsamında 20-22 Eylül 2023 tarihleri arasında ilk kez düzenlenen IBTB 1. İstanbul Balkan Turizm Borsası Fuarı’nda katıldı.
Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda birincisi düzenlenen fuarda Gazimağusa Belediyesi Meclis Üyesi Şükrü Demirbaş, üç gün boyunca belediyemizi ve beldemizi en iyi şekilde temsil ederek görüşmelerde bulundu.
Fuarla ilgili değerlendirmelerde bulunan Gazimağusa Belediyesi Meclis Üyesi Şükrü Demirbaş, bölgemizin turistik potansiyelini dikkat çekerek, bu tür fuarların turizm potansiyelini arttırmak için önemli olduğunu dile getirdi. Şükrü Demirbaş, Başbakan Yardımcılığı Turizm Kültür Gençlik ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu’na, Müsteşar Serhan Aktunç’a, KITSAB Asbaşkanı Oğuz Akançay ve Genel Sekreter Gökalp Alpler’e emekleri için teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Online Ödeme
Türkçe
× Merhaba,size nasıl yardımcı olabiliriz ?