GAZİMAĞUSA BELEDİYESİ’NDE ARAÇ TAKİP SİSTEMİ AKTİFLEŞTİ

GAZİMAĞUSA-LEFKOŞA ANAYOLU’NDA ÇALIŞMAYAN AYDINLATMALAR TAMİR EDİLİYOR
21 Kasım 2023
GAZİMAĞUSA BELEDİYESİ PERSONELİNE YÖNELİK HİZMET İÇİ EĞİTİM PROGRAMLARI DEVAM EDİYOR
4 Aralık 2023
Gazimağusa Belediyesi filosunda yer alan araçların takibi ile ilgili başlatılan çalışma sonuçlanarak kurulan Araç Takip Sistemi aktifleşti.
Gazimağusa Belediye Başkanı Dr. Süleyman Uluçay ile Sistem Co. LTD Kurumsal Satış Temsilcisi Ulaş Çöl’ün imza koyduğu ihale sözleşmesi sonrası başlatılan çalışmada, sistem Kuzey Kıbrıs Turkcell’in GSM kartları ve Pergo Araç Takip Sistemleri’ne ait cihazlar KKTCELL üzerinden 2 yıl taahhütlü olarak çalışacak.
Sistemin aktifleştirilmesinin ardından Sistem Co. LTD Kurumsal Satış Temsilcisi Ulaş Çöl bugün düzenlenen bir toplantı ile Gazimağusa Belediyesi birim amirlerini sistemin işleyişi hakkında bilgilendirdi.
Gazimağusa Belediyesi Bilgi İşlem Amiri Naci Taşeli sistemin şu anda Gazimağusa Belediyesi’ne ait 70 araçta aktif olduğunu ve sayının artırılacağını belirtti.
Kurulan sistemle, gerek salon gerekse de iş araçlarının seyrettikleri güzergahlar, hız durumları, araçların nasıl kullanıldığıyla ilgili anlık olarak belediyedeki bilgi işlem merkezine uyarı göndererek bilgi aktarılacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Online Ödeme
Türkçe
× Merhaba,size nasıl yardımcı olabiliriz ?