GAZİMAĞUSA POLİS MÜDÜRÜ HÜSEYİN ÇETE GAZİMAĞUSA BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL ARTER’İ ZİYARET ETTİ

NİLÜFER BELEDİYE BAŞKANI TURGAY ERDEM GAZİMAĞUSA BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİ
22 Ekim 2021
KIBRIS TÜRK TURİZM VE SEYAHAT ACENTELERİ BİRLİĞİ BAŞKANI ORHAN TOLUN BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL ARTER’İ ZİYARET ETTİ
16 Aralık 2021
Gazimağusa Polis Müdürü Hüseyin Çete bugün Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter’i ziyaret etti. Göreve yeni gelen Gazimağusa Polis Müdürü Hüseyin Çete ile Belediye Başkanı İsmail Arter, İki kurumun yürüttüğü ortak çalışmalarla ilgili bilgi alışverişinde bulundu.
Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter konuşmasında, göreve yeni başlayan Gazimağusa Polis Müdürü Hüseyin Çete’nin Polis Müdürü olarak kendisine nezaket ziyaretinde bulunmasından mutlu olduğunu ifade ederek, Gazimağusa ile ilgili konularda Polis Müdürlüğü ile istişare ettikleri ortak çalışmaları olduğunu, trafik, yangın ve pandemi ile mücadele konularında birlikte çalıştıklarını söyledi. Polis Müdürlüğü ile yaptıkları faydalı çalışmalardan dolayı memnun olduğunu belirten Başkan Arter, Gazimağusa Polis Müdürlüğü’nün Belediyeden taleplerini yapmaya hazır olduklarını da kaydetti.
Gazimağusa Polis Müdürü Hüseyin Çete konuşmasında, göreve yeni atanmış olması nedeniyle yerel yönetimleri ziyaret ettiklerini, görev yaparken ortak konularda bilgi alışverişinde bulunmak, halka hem iyi hizmet vermek hem de destek olmak istediklerini ifade ederek, Belediye Başkanı İsmail Arter’in her türlü yardımda bulunması ve destek vermesinin kendilerini güçlendirdiğini belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Online Ödeme
Türkçe
× Merhaba,size nasıl yardımcı olabiliriz ?