GAZİMAĞUSA’DAKİ İLKOKULLARIN MÜDÜRLERİ BELEDİYE BAŞKANI DR. SÜLEYMAN ULUÇAY’I ZİYARET ETTİ

ÇEVRE TEMİZLİĞİ KAPSAMINDA ”OT TEMİZLİĞİ” HİZMET ALMI İHALE DUYURUSU
19 Aralık 2023
CHRİSTMAS BAZAAR’A YOĞUN İLGİ… ETKİNLİK YARIN DA DEVAM EDECEK
23 Aralık 2023
Gazimağusa Belediye sınırlarındaki 5 ilkokulun müdürü bugün Gazimağusa Belediye Başkanı Dr. Süleyman Uluçay’ı ziyaret ederek hem belediyenin okullara verdiği destek için teşekkür etti, hem de okulların sıkıntılarını aktardı.
Gazimağusa Belediye Başkanı Dr. Süleyman Uluçay, okul müdürlerini başarılı çalışmalarından dolayı her zaman takdir ettiğini, belediye ile okulların işbirliğinin devam edeceğini, imkanlar dahilinde ellerinden gelen ne varsa eğitim için yapacaklarını ifade etti. Belediyecilikte hem eğitim hem de diğer alanlarda sorumlulukları olup olmamasına bakmadan görev üstlenmeyi tercih ettiklerini belirten Başkan Uluçay, okulların ihtiyaçlarının en iyi şekilde giderilmesi gerektiğini kaydetti.
Okul müdürleri ise, hem okullarda yapılan çalışmalar için teşekkür etmek hem de sıkıntıları aktarmak için ziyaret ettiklerini söyledikleri Başkan Uluçay’a görevinde başarılar dilediler. Özellikle ulaşım konusunda okullara verilen desteğin ve yapılan tadilatların önemli bir ihtiyacı giderdiğini aktaran okul müdürleri, verilen desteğin devam etmesini talep etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Online Ödeme
Türkçe
× Merhaba,size nasıl yardımcı olabiliriz ?