GAZİMAĞUSA’NIN KANALİZASYON TAMİRAT PROJESİ AB’NİN ÇALIŞMALARA START VERMESİNİ BEKLİYOR

RAUF RAİF DENKTAŞ VAKFI BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL ARTER’İ ZİYARET ETTİ
7 Haziran 2021
GAZİMAĞUSA BELEDİYESİ’NİN İSMET İNÖNÜ BULVARI 2. ETAP DÜZENLEME PROJESİ’NİN İHALE SÖZLEŞMESİ İMZALANDI
9 Haziran 2021

Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter bugün Kanalizasyon Tamirat Projesi’nin yüklenici firması Çeltikçioğlu İnşaat Direktörü Murat Dağ ile bir görüşme yaptı. Geçmişte AB finansmanıyla yapılan ancak sistemdeki sorunlar nedeniyle AB tarafından tadilat projesi hazırlanan Kanalizasyon altyapısının tamirat projesi AB’nin çalışmalara start vermesini bekliyor.

Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter konuşmasında, AB finansmanıyla yapılacak olan Gazimağusa’nın Kanalizasyon Tamirat Projesi’nin İnşaat Mühendisleri Odası’nda vizelendiğini, çıkılan ihaleyle de müteahhit firmanın belirlendiğini söyledi. Projenin uygulanması için AB’nin çalışmalara start vererek ön çalışma yapması ve müteahhit firmaya talimat vermesi gerektiğini ifade eden Başkan Arter, Mağusa halkının daha fazla beklemeden kanalizasyondaki sıkıntıların giderilmesi gerektiğini kaydetti. Başkan İsmail Arter, gecikmenin belediyenin diğer üst yapı projelerinin gecikmesine de neden olduğunu belirtti.

Çeltikçioğlu İnşaat Direktörü Murat Dağ ise, müteahhit firma olarak hazır olduklarını ve AB’nin çalışmalara start vermesini

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Online Ödeme
Türkçe
× Merhaba,size nasıl yardımcı olabiliriz ?