GMB VE LTB LEFKOŞA MARATONU’NDA ŞAMPİYON MELEKLER İÇİN OMUZ OMUZA

DENİZ PLAZA’DAN HURMALI ÇEMBER YÖNÜNE GİDECEK OLANLAR TRAFİK IŞIKLARI KAVŞAĞINDAKİ 2 ŞERİTİ KULLANABİLİYOR
4 Ekim 2023
GAZİMAĞUSA BELEDİYESİ SİLVER BEACH PLAJI’NDAKİ KARAVANLARA MÜDAHALE ETTİ
13 Ekim 2023
Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı Mehmet Harmancı, 22 Ekim’de düzenlenecek Lefkoşa Maratonu dolayısıyla bugün Gazimağusa Belediye Başkanı Süleyman Uluçay’a ziyarette bulundu.
Tüm geliri Şampiyon Melekler Eğitim Kampüsü’ne devredilecek olan maraton, bu yıl sadece Lefkoşa’nın değil, tüm ülkenin maratonu olacak. Gazimağusa Belediyesi olarak gerek Sakarya ve Maraş MAGEM binalarında gerekse Bandabuliya ve Belediye binamızda Lefkoşa Maraton’u için biz de kayıt kabul edeceğiz.
Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği Başkanı Ruşen Yücesoylu Karakaya ve Disiplin Kurulu Üyesi Esra Özberkman’ın da hazır bulunduğu ziyarette, Başkan Uluçay, Gazimağusa Belediyesi’nin, Lefkoşa Maratonu için iş birliği ve dayanışmaya hazır olduğunu belirtti.
Başkan Uluçay, Lefkoşa Maratonu’na aktif destek verileceğini ifade ederek, başta Mehmet Harmancı olmak üzere Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği ve tüm maraton organizasyon ekibine şehrimiz adına teşekkür etti.
Ziyarette, LTB Başkanı Harmancı, Gazimağusa Belediye Başkanı Süleyman Uluçay’a Lefkoşa Maratonu’na yönelik armağanlar sundu.
BAŞKAN HARMANCI: BU MESELE BİZİM ULUSAL KONUMUZDUR
LTB Başkanı Mehmet Harmancı, Lefkoşa Maratonu’nun ilk kez Lefkoşa dışında bir amaç için koşulacağını ifade ederek “bu mesele bizim ulusal konumuzdur” yorumunda bulundu. Lefkoşa Maratonu’nun büyük bir organizasyon olduğunu belirten LTB Başkanı Harmancı, hedeflenen gelirin ciddi bir katkı sağlayacağını düşündüklerini belirtti.
Şampiyon Melekler Eğitim Kampüsü Projesi için ciddi boyutta ilerleme kaydedilmesi halinde maratonun amacına ulaşmış olacağını belirten Harmancı, Başkan Uluçay’dan Gazimağusa Belediyesi’nin her türlü katkıyı vereceğini duymanın güzel olduğunu, bu yaklaşımın oldukça önemli olduğunu kaydetti. Harmancı, süreç içerisinde belediyeler arasındaki dayanışmaya vurgu yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Online Ödeme
Türkçe
× Merhaba,size nasıl yardımcı olabiliriz ?