İŞ İNSANI UMUT KADI’DAN GAZİMAĞUSA BELEDİYESİ İLE ANLAMLI İŞBİRLİĞİ

KANALİZASYON ÇALIŞMASI NEDENİYLE 23-29 OCAK 2023 TARİHLERİ ARASINDA KAPALI OLACAK YOLLAR
23 Ocak 2023
ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNİ KULLANAN SÜRÜCÜLERİN DİKKATİNE
26 Ocak 2023
İş insanı Umut Kadı, Gazimağusa Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Birimi’ne bağlı İkinci Bahar Yaşam Kulübü’ne oksimetre bağışında bulundu.
Gazimağusa için Toplumcu Demokrasi Partisi’nden (TDP) belediye başkanlığı yarışına katılan iş insanı Umut Kadı, Gazimağusa Belediyesi ile örnek bir işbirliğinde bulundu.
İş insanı Umut Kadı, Gazimağusa Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Birimi’ne bağlı İkinci Bahar Yaşam Kulübü’ne 5 adet oksimetre bağışında bulunarak, kentin yaşlılarına daha iyi hizmet için katkıda bulundu.
Kadı, Gazimağusa Belediye Başkanı Süleyman Uluçay’a gerçekleştirdiği nezaket ziyaretinde bağışta bulunduğu oksimetre cihazlarını Başkan Uluçay ile Sosyal Destek Hizmetleri Birimi Amiri Simge Okburan’a sundu.
Başkan Süleyman Uluçay, Umut Kadı’nın bağışı ve işbirliği için duyduğu memnuniyeti dile getirerek anlamlı bağışı için Kadı’ya teşekkür etti.
Gazimağusa’nın hepimizin evi olduğunu ifade eden Umut Kadı da, parti gözetmeksizin Gazimağusa halkına daha iyi hizmet verebilmek için herkesin elini taşın altına koyup bu geminin birlikte yürütülmesi gerektiğini kaydetti.
Gazimağusa Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Birimi, İkinci Bahar Yaşam Kulübü ile 2600 üyesine, sağlık, kişisel bakım, diyetisyen hizmeti yanında ulaşım sorunu bulunan üyelerine ulaşım hizmeti sağlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Online Ödeme
Türkçe
× Merhaba,size nasıl yardımcı olabiliriz ?