KKTC CİMNASTİK FEDRASYONU GAZİMAĞUSA BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL ARTER’İ ZİYARET ETTİ

GAZİMAĞUSA BELEDİYESİ’NİN EŞREF BİTLİS CADDESİ ASFALT VE YOL GENİŞLETME PROJESİ TAMAMLANIYOR
22 Şubat 2021
YENİDEN DOĞUŞ PARTİSİ GENEL SEKRETERİ BERTAN ZAROĞLU BAŞKAN İSMAİL ARTER’İ ZİYARET ETTİ
23 Şubat 2021
KKTC Cimnastik Federasyonu Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter’i ziyaret ederek Federasyonun Gazimağusa’da yapacağı çalışmalarda kullanılacak salon konusunda destek talep etti. Ziyarette Federasyon Başkanı Hasan Sapsızoğlu, Gazimağusa Belediyesi Meclis Üyesi Emel Çapkıner, Spor Koordinatörü Basri Aydoğan, jimnastik Eğitmeni Bilgin Hasan yer aldı.
Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter konuşmasında, 2 ay önce Cumhurbaşkanı Ersin tatar ile yaptıkları toplantıda Gazimağusa’nın kültür-sanatın başkenti olmasının yanı sıra spor konusunda da iddialı olduğunu konuştuklarını ifade ederek, Gazimağusa’nın fiziki ve coğrafik olarak spora açık ve müsait bir bölge olduğunu söyledi. Başkan Arter, Cimnastik Federasyonunun başarılı çalışmalarını takip ettiğini, sağlıklı nesiller için işbirliğine hazır olduklarını ifade ederek, çalışmaları detaylandırıp salon konusunda da ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.
KKTC Cimnastik Federasyonu Başkanı Hasan Sapsızoğlu ise, Gazimağusa Belediyesi’nin yaptığı hizmetleri takip ettiklerini, belediyenin pandemi döneminde aldığı önlemler ve çalışmalarıyla diğer bölgelere örnek olduğunu ve virüsle mücadele başarılı olduğunu ifade etti. Sapsızoğlu, 2500 sporcuya, 14 kulübe, jimnastik yapılan 24 noktaya sahip olduklarını, sağlıklı nesiller yetişmesi için belediyeden destek beklediklerini ifade etti. Sapsızoğlu, Gazimağusa’da 3 kulüpleri 400’e yakın sporcuları olduğunu, daha iyi hizmet için belediyelerle işbirliği yapmak istediklerini söyleyen Sapsızoğlu, sadece Lefkoşa’da değil ada geneline yayıldıklarını, Gazimağusa’da yer sıkıntıları olduğunu söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Online Ödeme
Türkçe
× Merhaba,size nasıl yardımcı olabiliriz ?