YDP GENEL SEKRETERİ BERTAN ZAROĞLU BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL ARTER’İ ZİYARET ETTİ

Gazimağusa Belediyesi İhale Değerlendirme Komisyonu Asfalt İhalesi Duyurusu
4 Aralık 2020
MİLLİ EĞİTİM VE KÜLTÜR BAKANI OLGUN AMCAOĞLU BAŞKAN İSMAİL ARTER’İ ZİYARET ETTİ
25 Aralık 2020

YDP GENEL SEKRETERİ BERTAN ZAROĞLU BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL ARTER’İ ZİYARET ETTİ

Yeniden Doğuş Partisi (YDP) Genel Sekreteri Bertan Zaroğlu, YDP Gazimağusa İlçe Başkanı Servet Karabacak ile birlikte Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter’i ziyaret etti.

Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter konuşmasında, YDP Milletvekili ve Genel Sekreter Bertan Zaroğlu ve Gazimağusa İlçe Başkanı Servet Karabacak’ın ziyaretinden dolayı memnun olduğunu belirterek, merkezi yönetimlerin yerel yönetimlerle sürekli istişare içinde çalışmasının çok önemli olduğunu söyledi. YDP’ye yerel yönetimlerdeki sıkıntıları her fırsatta aktardıklarını, hem ülke gündeminde olan konular hem bölgeyle ilgili konuları devamlı mütalaa ettiklerini ifade eden Başkan Arter, ülkemizde son bir haftada tekrar gündeme gelen pandemi konusuyla ilgili hassasiyetle alınacak tedbirleri İlçe Emniyet Kurulu ve Bulaşıcı Hastalıklar Üst Kurulu kararlarını takip ederek almaya devam ettiklerini söyledi. Başkan Arter, bölgesel olarak alınması gereken tedbirlerin arasında olan maske, mesafe ve hijyen konularını insanları sürekli uyararak gündemde tutmak gerektiğini, bu zor günlerin bir an önce geçmesi gerektiğini ifade etti. Maraş konusunun Gazimağusa için önemli bir konu olduğunu, açılımla ilgili son durumu ve Gazimağusa’nın diğer bölgelerindeki çalışmaları Milletvekili Bertan Zaroğlu’na aktararak onun da görüşlerini alacaklarını, merkezi idarede olan ekiplerden de yardım beklediklerini söyledi.

YDP Milletvekili ve Genel Sekreteri Bertan Zaroğlu ise, Başkan İsmail Arter’e kendilerini kabul etmesinden dolayı teşekkür ederek, Gazimağusa Belediyesinin YDP’nin takdir ettiği belediyeler arasında olduğunu ifade etti. Yakın tarihte ilçe kongrelerini gerçekleştiren YDP’nin yeni yönetimlerle belediye ziyaretleri yaptığını, KKTC’de yakından takip ettikleri ve takdir ettikleri, pandemi döneminde en disiplinli çalışan belediyeler arasında olan Gazimağusa Belediyesini ziyaret ederek hem görüş alışverişinde bulunmak ve hem de önemli konulardan olan Maraş konusuyla ilgili bilgi alarak sürece nasıl katkıda bulunabilecekleri konuşmak istediklerini söyledi. Zaroğlu, Başkan İsmail Arter’e belediye hizmetlerinde başarılarının devamını diledi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Online Ödeme
Türkçe
× Merhaba,size nasıl yardımcı olabiliriz ?